MoTip sprej rozstřikové ředidlo 150 ml

MoTip sprej rozstřikové ředidlo (spot blender) je unikátní výrobek, který dokáže jednoduše zneviditelnit opravované místa na karosérii. Dokáže zjemnit okrajové plochy opravovaného místa tím, že sjednotí vrstvy laku a dosáhne hladký přechod od starého k novému laku např. u MoTip sprej ŠKODA, MoTip sprej rallye apod.

Dostupnost Skladem
Kód: 00108
205 Kč 169 Kč bez DPH
MoTip sprej rozstřikové ředidlo 150 ml

Kvalita a vlastnosti MoTip sprej rozstřikové ředidlo

 • Díky nanesení stříkací mlhy utvoří MoTip sprej rozstřikové ředidlo rovnoměrný přechod mezi vrstvami laku (nástřiky laku)
 • Šetří leštící pastu při případném leštění
 • Vytváří jemné zamlžení
 • Výsledkem je přímo (ne)viditelná oprava
 • Má zamířený proud trysky

Fyzikální a chemické parametry MoTip sprej rozstřikové ředidlo

 • Odstín: bezbarvý
 • Skladovatelnost: 10 let při vhodných skladovacích podmínkách, t.j. při teplotě 10 - 25°C a relativní vlhkosti max. 60%.
 • Balení: 150 ml

PRACOVNÍ POSTUP pro MoTip sprej rozstřikové ředidlo

 • Ujistěte se, že před použitím má MoTip sprej rozstřikové ředidlo pokojovou teplotu (20 – 25°C) a minimálně 2 min. jej dobře potřeste.
 • Po cca. 10 - 20 min., když je nátěr na opravovaném místě nelepivý, nastříkejte MoTip sprej rozstřikové ředidlo ze vzdálenosti 25 - 30 cm na okraje opravované plochy, až dokud se ze stříkané mlhy nevytvoří film. Využijte patentovaný stříkací nástavec na sprej SAFEWORLD CanGun1 a dosáhněte profesionálního výsledku!
 • Po úplném vyschnutí nátěru (cca 4- 5 dní) je možné přechodové zóny vyleštit do vysokého lesku.

Naše tipy

Okolní plochy a předměty zakryjte, abyste je chránili před zastříkáním. V případě, že lakujete malé díly, je vhodné použít šablonu (např. z kartonu), do které je vyřezán otvor o málo větší než je lakované místo. Při stříkání držte karton ve vzdálenosti cca 1 - 2 cm od lakovaného místa a tím zamezíte zastříkání okolních ploch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ředidla
Balení: 150 ml
Odstín: transparentní
EAN: 8711347182510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka MoTip je rodina výrobků na opravy auta a kola, patřící do skupiny European Aerosols. Nabízí unikátní ucelený sortiment pro domácí i profesionální opravy karosérie automobilu, kola apod.

Kromě automobilových produktů nabízí MoTip technické spreje, spreje RAL a další aerosolové výrobky pro průmyslové i hobby použití.

Skupina European Aerosols je jedním z největších výrobců barev a laků ve sprejích, opravných tužek, technických sprejů a dalších výrobků pro opravu automobilů i hobby použití. Její kořeny sahají do roku 1946 a v současnosti má 3 výrobní závody v Německu a Nizozemí.

Podobné produkty

CHAMÄLEON sprej rozstřikové ředidlo 400 ml
249 Kč

CHAMÄLEON sprej rozstřikové ředidlo (spot blender) je unikátní výrobek, který dokáže jednoduše...

26504