Značky

  • Banner

NOVOL stříkací pistole na podvozky a dutiny (UBS) Zobrazit větší

NOVOL stříkací pistole na podvozky a dutiny (UBS)

Nový produkt

NOVOL stříkací pistole na spodky a dutiny je vhodná ke stříkání ochranných antikorozních nástřiků na podvozky automobilů a ochranných nástřiků do dutin automobilů. Tryska na podvozky zaručuje optimální rozstřik nanášené antikorozní hmoty. Nylonovou hadičku na nástřiky dutin lze ohnout i do velmi malých poloměrů.

Více informací

399,00 Kč s DPH

Více informací

Stříkací pistole má ergonomický tvar, je lehká z odolného kovového materiálu a má plastové ovládací páčky. Pistole na podvozky a dutiny je určena pro běžně dostupné nádoby se závitem o průměru 40 mm. Trubice s velkým průměrem usnadňuje nasávání hustého materiálu.

NOVOL pistole na podvozky a dutiny je vybavena výměnnou tryskou na nanášení materiálu na podvozky automobilů a dostatečně dlouhou nylonovou hadičkou na nanášení materiálů do dutin.

Použití NOVOL stříkací pistole na podvozky a dutiny (UBS)

Stříkaní podvozků, prahů (podběhů), lemů blatníků apod. 

Stříkací pistole na podvozky je v základním vyhotovení dodávána právě pro stříkání spodků a podvozků. Stříkací pistoli je nutné pouze připojit na přívod stlačeného vzduchu a k spodní nasávací části přišroubovat kartuši s nástřikovým ochranným materiálem.

Stříkání dutin

Ke stříkání dutin je potřebné odšroubovat trysku pro nástřik podvozků a spodků a na stejné místo našroubovat samostatnou stříkací hadičku na dutiny. Kartuše s ochranným voskem do dutin se opět našroubuje ke spodní nasávací části.

Technické parametry NOVOL stříkací pistole na podvozky a dutiny

  • Max. pracovní tlak: 6 barů
  • Potřebná kvalita stlačeného vzduchu: vyčištěný
  • Maximální hlučnost: 85 dB
  • Délka hadičky na dutiny: 50 cm
  • Velikost závitu: 40 mm

Recenze

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: